O programie
4260 zespołów jest zarejestrowanych...
4260 zespołów Badacza Wody zarejestrowało się już do działań...
Badacze Wody z 4260 drużyn pomagają napełnić świat wodą dla wszystkich...
101% NASZEGO CELU, ABY POMÓC GO OSIĄGNĄĆ PROSIMY O...
Pomóż nam osiągnąć nasz cel
To 101% naszego celu, aby pomóc
101% NASZEGO CELU, ABY POMÓC GO OSIĄGNĄĆ PROSIMY O...

Woda ma związek niemal ze wszystkim na świecie, a ponad 2 miliardy ludzi żyje w krajach doświadczających problemów z wodą. Dlatego ważna jest edukacja młodzieży oraz zachęcanie ich i społeczności lokalnych (bez względu na to gdzie na świecie się znajdują) do oszczędzania wody i upowszechniania przesłania poszanowania wody.

Badacz Wody zachęca uczniów w wieku 8-14 lat na całym świecie do podejmowania odważnych i zdecydowanych działań na rzecz poszanowania naszej cennej wody poprzez zabawne i interaktywne Misje. Zobacz naszą infografikę pokazującą fantastyczne wyniki programu w latach 2015-2019. Ty i twój zespół macie możliwość zwiększyć to oddziaływanie poprzez wykonywanie różnych wyzwań.

Elastyczny program

Czy jesteście małym kołem ekologicznym, czy macie nadzieję prowadzić projekt całą szkołą, Badacz Wody da się przystosować, aby spełniał cele nauczania w dostępnym dla Was czasie. Wszystkie Wyzwania mają zapewnione materiały pomocnicze do przeprowadzenia aktywności przez uczniów. Tak więc program wymaga niewielkiego planowania.

Czy poszukujecie sposobu, aby dowiedzieć się więcej o wodzie, zająć się Globalnymi Celami Zrównoważonego Rozwoju, czy po prostu dobrze się bawić, zanurzcie się w nasze Misje oszczędzania wody. Potrzebna jest tylko grupa dzieci lub młodzieży i lider prowadzący spotkania. Polecamy Badacza Wody dla klas szkolnych, klubów ekologicznych, zuchów i harcerzy, zespołów zajęć pozaszkolnych i wszystko co mieści się między nimi!

Cokolwiek wybierzecie, aby się zanurzyć, materiały można pobrać tutaj.

i jest inicjatywą Planu Globalnego Działania
we współpracy z
2.00 MB