Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Pierwszy Festiwal Wody za nami !
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 2 w Markach, Poland on 21 May 2017

Kochani, pierwszy Festiwal Wody za nami !
Druga część naszej drużyny Polish Drops udała się do Legionowa na Festiwal Nauki, gdzie wspólnie z zespołem Badaczy Wody z Legionowa prezentowaliśmy działania, jakie podejmujemy w ramach projektu.
Zaprezentowaliśmy tam mnóstwo atrakcji: owocowe smoothi, vege burgery + 100% natury keczup, sos czosnkowy wszystko z naturalnych, ekologicznych produktów przy optymalnie najmniejszym zużyciu wody!
Zainteresowaniem cieszył się także: cały obieg wody, pompy wodne, własne zobowiązania co do programu "oszczędzaj wodę", modna woda... powstały pluszaki ze skarpetek.
Cieszymy się, ze mogliśmy zaprezentować naszą drużynę i tym samym dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dostrzegliśmy, że nie tylko dzieci, młodzież, ale także dorośli ciekawi są wiedzy, nauki i wszelkich ciekawostek.
Cieszy nas, ze nasze stoisko wzbudziło, tak ogromne zainteresowanie. Dziękujemy Wam, że z ciekawością i zainteresowaniem je odwiedzaliście.
Jesteśmy pod wrażeniem wszystkim ciepłych słów i pochwał pod naszym adresem, dzięki temu jesteśmy pewni, ze nasza praca, angażowanie nie idzie na marne. Dzisiejszy dzień potwierdza słuszność naszej ogromniej pracy i wiarygodność naszego projektu.

Pragniemy także pogratulować wszystkim pozostałym uczestnikom: Szkołom, Politechnice i innym instytucjom, które znakomicie prezentowały nam swoje pomysły, wynalazki.
DZIĘKUJEMY, ze mogliśmy być w tym dniu z Wami
Pozdrawiamy
Badacz Wody - Polish Drops

Zapraszamy na nasz facebook tutaj


|
Likes
 (2)

|
Likes
 (2)

Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
18.00 MB