Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Kontakty wodne ze światem - Mini konkurs
Has Attachment
Posted on 27 February 2018

Zapraszamy Badaczy Wody do odważnego kontaktowania się z rówieśnikami w 10 innych krajach lub w innych regionach Polski. Zespoły działają w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Republice Południowej Aftyki, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Turcji, Szwajcarii, we Włoszech i na Malcie.

Instrukcja dotycząca nawiązywania kontaktów z innymi Badaczami wody jest w załączeniu wiadomości. Zainteresowanym szkołom możemy pomóc, kontaktując ich z koordynatorami programu w wybranych krajach. Proszę pisać: [email protected]

Dwa polskie zespoły, które w sposób najbardziej kreatywny nawiążą kontakt z rówieśnikami w jednym z wymienionych krajów i przedstawią zdjęcia lub film na swoim blogu, otrzymają w nagrodę mikroskop przenośny i indywidualne upominki - eko butelki (identyczne jak dla Międzynarodowej Szkoły Tygodnia). Pięć pozostałych szkół otrzyma po sześć upominków na zespół.

Czekamy na wpisy i dokumentację z kontaktów na blogu szkoły do 25 marca 2018.

Za formalne sprawozdanie z wyzwania "Kontakty wodne ze śwaitem" drużyna otrzymuje automatycznie 300 punktów (dotychczasowy tytuł „Zbiórka na potrzeby wody na świecie” w misji „Woda na świecie”). Jeśli szkoła już wcześniej przyznała sobie takie punkty, to otrzyma dodatkowo 100 bonusowych punktów za wpis i filmik lub zdjęcie na blogu na temat swoich kontaktów z innym zespołem.


|
Likes
 (1)


Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
10.00 MB