Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Tajemnicza woda na Dzień Ziemi
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach, Poland on 22 April 2018
Post related to Stwórz własne wyzwanie

Badacze Wody z PSP nr 5 w Pionkach postanowili zorganizować kampanię edukacyjną dla społeczności lokalnej pt. „Tajemnicza woda na Dzień Ziemi” podczas XIX miejskich obchodów Dnia Ziemi 2018.

Cel naszych działań:
- organizacja kampanii edukacyjnej dla społeczności lokalnej dotyczącej tajemniczej wody oraz problemów z wodą na świecie,
- kształtowanie postawy odpowiedzialności za obecny i przyszły stan środowiska oraz podanie przykładów działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Na festynie rodzinnym organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach Badacze Wody występowali na scenie oraz przygotowali stoiska edukacyjne. Były doświadczenia o wodzie, wodne nenufary, kolorowanki, puzzle, krzyżówki, labirynty, gra edukacyjna o wodzie. Pogoda dopisała i mieszkańcy Pionek tłumnie przybyli na festyn, aby pogłębiać swą wiedzę na temat ochrony naszej matki Ziemi. Stoiska Badaczy Wody cieszyły się dużym powodzeniem. Nie zabrakło chętnych do gry terenowej, krzyżówek, puzzli czy kolorowanek. Każdy u nas mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, a jednocześnie sprawdzić swoją wiedzę o wodzie, czy dowiedzieć się coś nowego. 


|
Likes
 (1)

|
Likes
 (1)

Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
18.00 MB