Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Wodoodporni" Szkoły Podstawowej Nr 157 w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Mimo zimy Wasza drużyna była aktywna badając zebrane wcześniej próbki stawu wody swojej dzielnicy, a także miasta, odwiedzając filtry warszawskie. Gratulujemy rozwoju umiejętności kulinarnych przy tworzeniu książki potraw wodooszczędnych, dawania „drugiego życia” odzieży i dzielenia się na wideo tym, dlaczego woda jest miła Waszemu sercu!
Click here
Congratulations
83

40490
points earned by our 260 teams

Nie wyrzucaj, przerób – oszczędzisz cenną wodę
Posted by Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie, Poland on 23 January 2019
Post related to Modna woda,

Wyzwanie, które oprócz wiedzy było także źródłem wspaniałej zabawy. Zaczęliśmy od przedstawienia krótkiej prezentacji na temat ilości wody zużywanej do produkcji różnorodnych ubrań. Prezentację obejrzeli wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Chcieliśmy, aby do realizacji wyzwania przyłączyło się jak najwięcej osób, dlatego wywiesiliśmy plakat zachęcający do uruchomienia wyobraźni i wykonania z nienoszonych już ubrań ciekawego stroju karnawałowy. W wyznaczonym dniu, wzdłuż korytarza  szkolnego ruszył korowód  w strojach własnej produkcji. Zaczęliśmy od czterech osób. Przechodząc w pobliżu sali lekcyjnych  dołączali do nas następni uczestnicy w przerobionych przez siebie strojach. Na koniec było nas 16 osób. Propozycje były bardzo ciekawe. Jednak zdecydowanie wygrał misiek niosący na plecach swojego właściciela.

 
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
15.00 MB