Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Mokra Woda" Społecznej Szkole Podstawowej Nr 26 STO w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Ulotki edukacyjne na temat poszanowania wody dla rodziny wymagały umiejętności dziennikarskich, tworzenie nowych koszulek ze starych - artystycznych, prowadzenie warsztatów wodnych dla najmłodszych w szkole - pedagogicznych. Gratulujemy także talentów kulinarnych - przygotowania książki kucharskiej i degustacji "wodooszczędnych" potraw dla koleżanek i kolegów!
Click here
Congratulations
66

25300
points earned by our 255 teams

Dzień z życia...
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 157 w Warszawie, Poland on 23 January 2019
Post related to Dzień z życia,

Na dzisiejszych zajęciach przeżyliśmy dzień z życia innej osoby, z innego kraju czy nawet kontynentu. Odgrywając różne role, mieszkając w Wielkiej Brytanii czy też Urugwaju, Indiach oraz Ghanie uświadomiliśmy sobie jak ważna jest woda w codziennym życiu. My, nie musimy borykać się z niedostatkiem wody, ale na innych kontynentach jej brak czy zanieczyszczenie uniemożliwiają zwykłe funkcjonowanie i godne życie człowieka.

Postanowiliśmy w ramach naszych możliwości wybrać działania oszczędzające wodę w naszych domach oraz zachęcać społeczność szkolną do zwrócenia uwagi na globalny problem wody.

Nasze przewodnie hasło to: Woda to niezbędna substancja do życia organizmów żywych.
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
14.25 MB