Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Wodoodporni" Szkoły Podstawowej Nr 157 w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Mimo zimy Wasza drużyna była aktywna badając zebrane wcześniej próbki stawu wody swojej dzielnicy, a także miasta, odwiedzając filtry warszawskie. Gratulujemy rozwoju umiejętności kulinarnych przy tworzeniu książki potraw wodooszczędnych, dawania „drugiego życia” odzieży i dzielenia się na wideo tym, dlaczego woda jest miła Waszemu sercu!
Click here
Congratulations
83

40490
points earned by our 260 teams

Dzień z życia...
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 157 w Warszawie, Poland on 23 January 2019
Post related to Dzień z życia,

Na dzisiejszych zajęciach przeżyliśmy dzień z życia innej osoby, z innego kraju czy nawet kontynentu. Odgrywając różne role, mieszkając w Wielkiej Brytanii czy też Urugwaju, Indiach oraz Ghanie uświadomiliśmy sobie jak ważna jest woda w codziennym życiu. My, nie musimy borykać się z niedostatkiem wody, ale na innych kontynentach jej brak czy zanieczyszczenie uniemożliwiają zwykłe funkcjonowanie i godne życie człowieka.

Postanowiliśmy w ramach naszych możliwości wybrać działania oszczędzające wodę w naszych domach oraz zachęcać społeczność szkolną do zwrócenia uwagi na globalny problem wody.

Nasze przewodnie hasło to: Woda to niezbędna substancja do życia organizmów żywych.
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
15.00 MB