Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Mokra Woda" Społecznej Szkole Podstawowej Nr 26 STO w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Ulotki edukacyjne na temat poszanowania wody dla rodziny wymagały umiejętności dziennikarskich, tworzenie nowych koszulek ze starych - artystycznych, prowadzenie warsztatów wodnych dla najmłodszych w szkole - pedagogicznych. Gratulujemy także talentów kulinarnych - przygotowania książki kucharskiej i degustacji "wodooszczędnych" potraw dla koleżanek i kolegów!
Click here
Congratulations
66

25300
points earned by our 255 teams

Nasz wodny ślad
Posted by Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie, Poland on 25 January 2019
Post related to Wodny deptak,

Wybraliśmy, najważniejsze naszym zdaniem sposoby oszczędzania wody. Zapisaliśmy je na kartkach. Podzieliliśmy się na dwuosobowe grupy. Każda grup miała za zadanie przedstawić w postaci rysunku wylosowany sposób oszczędzania. Powstała spora ilość ciekawych prac. Zostały one zawieszone w takich miejscach w szkole, aby dostęp do nich miała jak największa liczba osób.

Dla najmłodszych naszych kolegów z pierwszej klasy dodatkowo przygotowaliśmy formę zabawy. Do każdego miejsca z plakatem prowadziła niebieska droga (rozciągnięta wełna). Uczestnicy zabawy, aby dotrzeć do wyznaczonego miejsca musieli nawinąć wełnę na kłębek. Po dotarciu do celu uzyskiwali dużo ciekawych informacji na temat konieczności oszczędzania wody.

Na koniec odbył się konkurs plastyczny, pod hasłem: „Jak będę oszczędzał wodę w swoim domu”. Prace znalazły się na wystawie w holu szkoły.
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
14.25 MB