Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Wodoodporni" Szkoły Podstawowej Nr 157 w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Mimo zimy Wasza drużyna była aktywna badając zebrane wcześniej próbki stawu wody swojej dzielnicy, a także miasta, odwiedzając filtry warszawskie. Gratulujemy rozwoju umiejętności kulinarnych przy tworzeniu książki potraw wodooszczędnych, dawania „drugiego życia” odzieży i dzielenia się na wideo tym, dlaczego woda jest miła Waszemu sercu!
Click here
Congratulations
83

40490
points earned by our 260 teams

Nasze potrawy...
Has Attachment
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 157 w Warszawie, Poland on 29 January 2019
Post related to Woda, którą spożywamy,

Realizując program Badacza Wody, poszerza się nasze rozumienie własnego stylu życia na środowisko . Prowadzimy zajęcia w innych klasach dzieląc się swoimi umiejętnościami, ale cały czas uczymy się.

Zaskoczeniem dla nas jest ile wody ukrytej w produkcji tabliczki czekolady, tak uwielbianej przez nas. Czy łatwo z takich łakoci zrezygnować? Oczywiście, że nie, ale staramy się, bo świadomość mamy dużą, która wskazuje właściwą drogę.

Przygotowaliśmy naszą książkę kucharską, która była efektem zajęć praktycznych i degustacji przygotowanych potraw. Można ją przejrzeć w załączniku poniżej.
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
15.00 MB