Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Mokra Woda" Społecznej Szkole Podstawowej Nr 26 STO w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Ulotki edukacyjne na temat poszanowania wody dla rodziny wymagały umiejętności dziennikarskich, tworzenie nowych koszulek ze starych - artystycznych, prowadzenie warsztatów wodnych dla najmłodszych w szkole - pedagogicznych. Gratulujemy także talentów kulinarnych - przygotowania książki kucharskiej i degustacji "wodooszczędnych" potraw dla koleżanek i kolegów!
Click here
Congratulations
66

25300
points earned by our 255 teams

Nasze potrawy...
Has Attachment
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 157 w Warszawie, Poland on 29 January 2019
Post related to Woda, którą spożywamy,

Realizując program Badacza Wody, poszerza się nasze rozumienie własnego stylu życia na środowisko . Prowadzimy zajęcia w innych klasach dzieląc się swoimi umiejętnościami, ale cały czas uczymy się.

Zaskoczeniem dla nas jest ile wody ukrytej w produkcji tabliczki czekolady, tak uwielbianej przez nas. Czy łatwo z takich łakoci zrezygnować? Oczywiście, że nie, ale staramy się, bo świadomość mamy dużą, która wskazuje właściwą drogę.

Przygotowaliśmy naszą książkę kucharską, która była efektem zajęć praktycznych i degustacji przygotowanych potraw. Można ją przejrzeć w załączniku poniżej.
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
14.25 MB