Poland
Team of the Month
Gratulujemy zespołowi "Wodoodporni" Szkoły Podstawowej Nr 157 w Warszawie tytułu Szkoły Miesiąca! Mimo zimy Wasza drużyna była aktywna badając zebrane wcześniej próbki stawu wody swojej dzielnicy, a także miasta, odwiedzając filtry warszawskie. Gratulujemy rozwoju umiejętności kulinarnych przy tworzeniu książki potraw wodooszczędnych, dawania „drugiego życia” odzieży i dzielenia się na wideo tym, dlaczego woda jest miła Waszemu sercu!
Click here
Congratulations
72

30920
points earned by our 256 teams

Zakochani w Wodzie. Walentynkowy filmik!
Anna Kurpaska

Walentynki to wspaniała okazja do okazywania sobie uczuć, wyznawania miłości czy sprawowania prezentów. Zastanawialiśmy się, jakie uczucia do wody towarzysza naszym kolegom, koleżankom i nauczycielom naszej szkoły. Postanowiliśmy nagrać filmik, w którym chętne osoby wypowiedzą się, za co kochają wodę.

Podczas nagrywania, byliśmy bardzo zaskoczeni, ponieważ zarówno uczniowie jak i nauczyciele mieli mnóstwo powodów, za które kochają wodę. Pojawiły się takie odpowiedzi jak: „Kocham wodę, bo w lecie nas ochładza”, „Kocham wodę, bo jest środowiskiem życia dla wielu zwierząt” itp. Dzieciom również nie zabrakło kreatywności. Udzielaly takich odpowiedzi jak: „kocham wodę, bo można się w niej kąpać” itp.

Nagrywanie filmiku przyniosło nam wiele radości i uśmiechu. Na koniec wspólnie wypowiedzieliśmy hasło „KOCHAMY WODĘ”. Takie działania pozwalaja zrozumieć tym młodszym jak i starszym, ze tak naprawdę bez wody nie ma życia. Walentynki to wspaniała okazja by podzielić się z innymi, jak bardzo kochamy wodę. 
Local Partner GAP Poland

Water Explorer is supported by the
HSBC Water Programme
and is a Global Action Plan initiative
in association with
14.25 MB