Poland
15

13220
points earned by our 273 teams

Biskupiecki Badacz Wody, Gleby i Powietrza zakończony

W miniony piątek odbyło się podsumowanie naszego lokalnego projektu "Biskupiecki Badacz Wody, Gleby i Powietrza ".  Uczestniczyło w nim 54 uczniów wraz z Warmińskimi Kropelkami.

Oprócz badania wody, gleby i powietrza celem tego zadania było  przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów na wyżej wymieniony temat w trzech biskupieckich przedszkolach,  w których wzięło udział 86 przedszkolaków. Dodatkowo zorganizowaliśmy takie same warsztaty w naszej szkole dla oddziału przedszkolnego.

Podczas spotkania zaprezentowaliśmy efekty pracy przedszkolaków i uczestników projektu. Przedstawiciele Gminy Biskupiec wraz z Panią Dyrektor naszej szkoły wręczyli nagrody i dyplomy. Uczestnicy projektu otrzymali znaczki "Dbam o środowisko". 

Dzięki sponsorom projektu, którymi byli Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie i Gmina Biskupiec, mieliśmy przyjemność zrobienia czegoś nowego, a tym była nauka młodszych i badanie gleby i powietrza.  Dzięki projektowi otrzymaliśmy nowe pomoce dydaktyczne - zestawy do badania gleby, wody i powietrza.


|
Likes
 (1)

|
Likes
 (1)

Local Partner GAP Poland


Warning: Illegal string offset 'description' in /home/waterexp/public_html/classes/content.php on line 620

Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
22.50 MB